sken

Konkurz

     Ahoj tanečníci, športovci a všetci tí, ktorí sa nebojíte žiadať od života viac. Ak niekto chce špičkovú elektroniku, kúpi si japonskú, ak dobré pivo, kúpi české, ak bryndzu tak slovenskú a ak sa chce venovať tancu, tak v Bralene. Keď sa poobzeráte po slovenskom tanečnom svete, nájdete len veľmi málo dobrých tanečných pedagógov a choreografov, ktorí by vo svojej minulosti nemali kontakt s Bralenom. Otvára sa vám možnosť pracovať v súbore, ktorý tu "tancuje" už  40 rokov a dosiahol snáď všetko, čo takýto súbor môže dosiahnúť.

Nestihol si posledný konkurz, ale to nevadí! 

                                    Máš ďaľšie možnosti. 

Pre absolvovanie vstupu do Bralenu nemáme takmer žiadne obmedzenia týkajúce sa veku, predchádzajúcej tanečnej, alebo športovej činnosti a pod. Zo skúsenosti vieme, že najväčšie obmedzenia si nosíme každý vo svojej hlave.

Čo treba pre tvoje tancovanie u nás urobiť?

1/ Prísť na ktorýkoľvek tréning určený pre Verejnosť
2/ priniesť si cvičné veci a dobrú náladu
3/ pri kupovaní si vstupenky na tréning (HD žetónu - 8€) povedať, že máš záujem o tancovanie v Bralene
4/ po absolvovaní tréningu sa spýtať v kancelárii, do ktorej skupiny v Bralene si zaradená, -ý
5/ absolvovať tréningy svojej skupiny a pracovať na svojom tanečnom raste.

Prípravka súboru je miestom pre tanečnice a tanečníkov od cca 14 rokov. Majú tréningy 2 až 3x do týždňa (moderný tanec, jazz a balet) na ktorých sa pripravujú na tancovanie v súbore.

Súborová skupina TD Bralen sú tanečníci a tanečníce od cca 15 rokov, ktorý absolvujú 3 až 5 tréningov týždenne, realizujú predstavenia a zájazdy. Najlepšie sa uplatňujú v nej absolventi ZUŠ, športovci a tanečníci z iných žánrov a súborov (R&R, balet, folklór, street dance a pod.)

V prípade akýchkoľvek otázok:
zavolaj umeleckému šéfovi Bralenu (Tomáš Duras) na 0903 829 944

- zavolaj priamo riaditeľovi Bralenu (Rastislav Letenaj) na 0905 614 846

- napíš email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

- facebook Tanečné divadlo Bralen