sken

Konkurz

Ahoj tanečníci, športovci a všetci tí, ktorí sa nebojíte žiadať od života viac. Ak niekto chce špičkovú elektroniku, kúpi si japonskú, ak dobré pivo, kúpi české, ak bryndzu tak slovenskú a ak sa chce venovať tancu, tak v Bralene. Keď sa poobzeráte po slovenskom tanečnom svete, nájdete len veľmi málo dobrých tanečných pedagógov a choreografov, ktorí by vo svojej minulosti nemali kontakt s Bralenom. Otvára sa vám možnosť pracovať v súbore, ktorý tu "tancuje" už 46 rokov a dosiahol snáď všetko, čo takýto súbor môže dosiahnúť.


Zo saly na javisko

 

Najbližší KONKURZ sa bude konať:

              
                    29.9. 2022  (štvrtok) od 17:00 do 19:00 hod.


na sále TD Bralen na Súkennickej 4 v Bratislave. (mapu nájdeš tu v záložke Kontakt)

Hľadáme tanečnice a tanečníkov do Prípravky (od 10 rokov) a aj Súboru TD Bralen

Prípravka súboru je miestom pre tanečnice a tanečníkov od cca 10 rokov. Majú tréningy 2 až 3x do týždňa (moderný tanec, balet a jazz), na ktorých sa pripravujú na tancovanie v súbore.

Súborová skupina TD Bralen sú tanečníci a tanečnice od cca 15 rokov, ktorý absolvujú 3 až 4 tréningy týždenne, realizujú predstavenia a zájazdy. Najlepšie sa uplatňujú v nej absolventi ZUŠ, športovci a tanečníci z iných žánrov a súborov (R&R, balet, folklór, street dance a pod.)

Ako bude konkurz prebiehať?
     
1- prídeš do Bralenu v deň konania medzi 16:45 až 18:45 hod.

2- prinesieš si so sebou nejaké cvičné veci (tepláky, tričko a pod., a na nohách ponožky, alebo tanečnú obuv - nie športovú obuv, tenisky) a dobrú náladu.

3- strach a obavy nechaj doma, v Bralene sú ti zbytočné. Zavolaj aj kamarátov, bude ti veselšie na konkurze a potom aj na prvých tréningoch.

4- vyplníš konkurzný lístok (tvoj email, mobil atď) a v šatni sa prezlečieš do cvičného

5- po skupinkách pôjdete na sálu, kde odovzdáš vyplnený Konkurzný lístok a zopakuješ po trénerke niekoľko jednoduchých cvičení (netreba si nič chystať, žiadné ukážky, alebo choreografie).

6- do nedele 2.10. ti na email, ktorý uvedieš v Konkurznom lístku, príde odpoveď s informáciou do ktorej skupiny si zaradená (-ý) a v akých časoch máš tréningy.

7- od pondelka 3.10. začneš pracovať na svojom tanečnom raste a sme radi, že to bude práve v Bralene

8- členský poplatok sa platí pred prvým tréningom tvojej skupiny (viac o členskom tu)

Otec Smutok

V prípade akýchkoľvek otázok zavolaj umeleckému šéfovi (Tomáš Duras) na 0903 829 944,  alebo priamo riaditeľovi Bralenu (Rastislav Letenaj) na 0905 614 846, alebo napíš email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.,  alebo cez facebook "Tanečné divadlo Bralen".